Тури в Болгарію – апартаменти та дешеві готелі
Болгарія зі Львова

Тури в Болгарію 2022. Як обрати дешеві готелі/апартаменти/приватний сектор?

Болгарія є дуже популярною країною для відпочинку серед українців. Тури в Болгарію мають наступні переваги:

  • виїзди автобусом в Болгарію зі Львова щодня
  • вартість відпочинку є найнижчою серед інших європейських країн
  • широкі піщані безкоштовні пляжі
  • дешеві ціни на тури в Болгарію
  • красива природа та хороша кухня

Залиште заявку на тури в Болгарію зі Львова або перегляньте тури онлайн

М. ЛЬВІВ, ВУЛ. П. КУЛІША 26/3 - поблизу ТЦ ФОРУМ

Бронюйте онлайн або в офісі

Найкращі дешеві готелі/апартаменти – відпочинок в Болгарії 2022

Continental 2*

Економ-готель на курорті Сонячний Берег. Всього за 300 до моря, де муніципальний піщаний пляж. В номерах кондиціонеру немає. Є басейн, неподалік від центру курорту, 

Aparthotel Royal Sun 3*Відпочинок в Болгарії

Апартаменти на курорті Сонячний Берег. Друга берегова лінія, 300м. до моря. Піщаний муніципальний пляж з пологим заходом . Розташований всього 3 км. до м. Несебр та за 1 км. до центру курорту. В комплексі  є басейн (лежаки та парасольки безкоштовно), в кожному номері кухонний блок та холодильник. 

Tia Maria 3*

Дешевий готель на курорті Сонячний Берег. Третя берегова лінія, за 350м. до моря, де муніципальний піщаний пляж з пологим заходом . У готелі є басейн (лежаки та парасольки безкоштовно), 90% номерів після ремонту, в кожному номері кондиціонер та холодильник. Знаходиться всього за 1 км. до центру курорту та поруч аквапарк.

Sorrento Sole MareТури в Болгарію

Апарт-готель на курорті Святий Влас, поруч з курортом Сонячний Берег. Знаходиться на другії береговій лінії за 350 метрів до моря. Доступний муніципальний піщаний пляж з пологим заходом (дрібна галька). У апарт-готелі є басейн, 90% номерів після ремонту, в кожному номері кухонний блок. Розташований за 3 км від центру курорту Сонячний Берег, поруч є ринок.

Slavyanski 3*Болгарія дешеві готелі

Готель на першій лінії на курорті Сонячний Берег. Поруч муніципальний піщаний пляж з пологим заходом в море. Розташований всього за 3 км. до м. Несебр та 5 км. до центру курорту. Є власний басейн (лежаки та парасольки безкоштовно), в кожному номері холодильник та кондиціонер.

Cascadas

Апарт готель на курорті Сонячний Берег за 800м. до моря. Поруч муніципальний піщаний пляж з пологим заходом. У комплексі є 8 басейнів, всі номера після ремонту, в кожному номері кухонний блок, кондиціонер та пральна машина. Знаходиться всього за 5 км. до м. Несебр та 300м. до центру курорту.

RainbowТури в Болгарію

Апартготель на курорті Сонячний Берег за 350 м. до моря. Поруч муніципальний піщаний пляж з пологим заходом. Кожен номер обладнаний кухонним блоком, кондиціонером та холодильником. У комплексі є власний басейн з безкоштовними лежаками. Розташований всього за 2 км. до м. Несебр та 500м. до центру курорту. 

Aparthotel Happy

Апартаменти на курорті Сонячний Берег  за 700 метрів від муніципального піщаного пляжу. У комплексі є басейн (лежаки та парасольки безкоштовно), 90% номерів після ремонту, в кожному номері кухонний блок та холодильник. Апартаменти знаходяться всього за 1 км. до центру курорту. 

Villas Elenite 3*

Вілли знаходяться на закритому курорті Єленіте на першій лінії. Лежаки та паролькти безкоштовно (полотенце не видають),  тут велика територія, аквапарк безкоштовно, в кожному номері кондиціонер, є декілька басейнів (лежаки коло басейну безкоштовно). Для дітей: дитячий майданчик, 3 тематичних дитячих клуба. 

 

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь