Відпочинок Болгарія все включено. Які готелі найкраще обирати?
Відпочинок Болгарія все включено

Відпочинок в Болгарії 2022. Готелі з харчуванням “все включено”

Українці полюбляють обирати відпочинок на морі з харчуванням “все включено” (ALL INCLUSIVE), що є великою перевагою для тих, хто полюбляє спокійний відпочинок. Відпочинок Болгарія все включено має наступні переваги:

  • різноманітне харчування у готелях та смачна кухня
  • 3-, 4-разове харчування протягом дня
  • безкоштовні алкогольні та безалкогольні напої у барах на території готелів
  • дитяче харчування (окреме меню в ресторанах)
  • перекус протягом дня на пляжі
  • кухня близька до української (відсутні гострі страви)
  • смачні десерти та випічка

Залиште заявку на відпочинок Болгарія все включено або перегляньте тури онлайн

М. ЛЬВІВ, ВУЛ. П. КУЛІША 26/3 - поблизу ТЦ ФОРУМ

Бронюйте онлайн або в офісі

ТОП 10 готелів – відпочинок Болгарія все включено

Moon Light 5*Болгарія все включено

Готель на першій лінії від моря на курорті Святий Влас. Тут муніципальний піщаний пляж з пологим заходом (дрібна галька). Номера готелю в хорошому стані, харчування різноманітне – 1 раз в тиждень тематичне вечеря, подають смачне морозиво протягом дня, є 3 бари, басейн та активна анімація. Знаходиться всього за 4 км. до Сонячног Берегу.

Tiva Del Mar 4*Болгарія зі Львова

Готель на першій лінії на курорті Святий Влас. Після повного ремонту в 2018 році. Поруч муніципальний піщаний пляж з пологим заходом в море(дрібна галька), лежаки за бажання за додаткову плату. Номера в готелі в хорошому стані, харчування різноманітне, є тренажерний зал, 3 бари, анімація, басейн. Розташований всього за 4 км. до курорту Сонячний Берег.

Kuban 4*Відпочинок Болгарія все включено

Популярний готель на курорті Сонячний Берег. Знаходиться всього за 150 метрів від піщаного муніципального пляжу. Лежаки за бажанням за дод. плату. У готелю є власний аквапарк, номера в хорошому стані, є басейн, 2 бари, активна анімація, тренажерний зал. Розташований за 1 км. від центру курорту. 

Fiesta M 4*Готелі все включено Болгарія

Готель на курорті Сонячний Берег на першій лінії від муніципального піщаного пляжу з пологим заходом. Лежаки за бажанням за додаткову плату. Номера готелю в хорошому стані, смачне харчування, є басейн, 2 бари, тренажерний зал.

Marvel 4*

Готель розташований у північній частині курорту Сонячний Берег всього за 200 м до пляжу. Номера в готелі обладнані кондиціонером та в хорошому стані. Є власний басейн, анімація, 2 бари.

Roma Palace Deluxe 4*

Готель після повного оновлення у 2017 році на курорті Сонячний Берег. Всього за 200 метрів від піщаного пляжу з пологим заходом в море. Є басейн, бар коло басейну (+снеки), номера в хорошому стані, харчування хороше і різноманітне.

Hotel Riu Palace 5* – готель лише для дорослих

Новий готель 2019 року на курорті Сонячний Берег. Розташований на першій лінії від муніципального піщаного пляжу з пологим заходом. Лежаки на пляжі безкоштовно, також є бар на пляжі. На території готелю є басейн, 3 бари коло басейну (+снеки), номера в хорошому стані, харчування якісне і різноманітне, активна анімація.

Excelsior Golden Sands 4*

Готель після повного оновлення у 2020 році на курорті Золоті Піски. Знаходиться за 350 м від піщаного пляжу з пологим заходом. Лежаки на пляжі за бажанням за дод. плату. Номера в готелі нові, є басейн, 2 бари, активна анімація, хороше і різноманітне харчування. Розташований в центрі курорту. 

Prestige Hotel & Aqua Park 4*

Готель після повного ремонту в 2017 році на курорті Золоті Піски. Знаходиться всього за 150 м від піщаного пляжу з пологим заходом. Лежаки на пляжі за бажанням за дод. плату. У готелі є власний аквапарк, номера в хорошому стані, басейн, 2 бари, активна анімація, хороше і різноманітне харчування.

Marina Grand Beach 4*

Готель після повного ремонту в 2015 році на курорті Золоті Піски. Це перша лінія, де піщаний пляж з пологим заходом. Лежаки на пляжі за бажанням за дод. плату. Номера в хорошому стані, є тераса в ресторані з панорамним виглядом на море, активна анімація, хороше і різноманітне харчування, бар 24/7.

 

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь