Творчий Міжнародний Фестиваль за кордоном • календар
Фестиваль конкурс

Поїздка на міжнародний творчий фестиваль-конкурс – це найкраща можливість для колективу чи  соло виконавця проявити свою творчість.

Дитячі фестивалі проводиться у різних країнах Європи, де може взяти участь: фольклорний колектив, хореографічний ансамбль, танцювальна студія, вокалісти, хор, інструментальний оркестр, прикладники, народні колективи та інші творчі групи.

Існує декілька видів міжнародних художніх фестивалів, а саме: фестиваль-конкурс, фольклорний фестиваль, кубок, творчі змагання, національні виступи, концертні поїздки.

Наша компанія організовує поїздки на Міжнародні творчі фестивалі-конкурси, які відбуваються під егідою місцевих будинків культури, Міністерства культури, міжнародних творчих організацій. У кожному змаганні чи конкурсі завжди присутні професійні жюрі, а організаторами виступають відомі продюсери та відбуваються творчі майстер-класи, а також прямі трансляції на відомих міжнародних телеканалах.

Зазвичай, формат та положення фестивалю-конкурсу передбачає наступні етапи: зустріч організаторів та круглий стіл, представником якого є керівник кожного колективу, затвердження графіку виступу кожного учасника конкурсу. Наступний етап – це офіційне відкриття фестивалю та відбірковий конкурсний виступ учасників поїздки. Після цього – гала концерт, де визначається переможець у кожній номінації та категорії. Завершальний етапом гала концерту є церемонія вручення сертифікатів, кубків та дипломів усім учасникам та нагородження переможців творчого міжнародного фестивалю.

Перелік Міжнародних Фестивалів у Європі можна переглянути ТУТ. З усіма учасниками їде професійний фотограф, – у Ваших дітей буде повний фото-звіт з конкурсних виступів як Ваших дітей, так й інших колективів з різних країн.

Березень 2022

Травень 2022

Червень 2022

Липень 2022

Серпень 2022

У міжнародному фестивалі конкурсі беруть участь колективи різних жанрів:

– академічний та народний хор
– дитячий та юнацький хор
– вокальний ансамбль та солісти
– хореографічний ансамбль та солісти
– оркестр і ансамблі струнних, духових і народних інструментів
– фольклорний колектив
– музичні театри, театр мод
– художники
– танцювальний колектив за стилями: хіп-хоп, східні танці, латино-американський танець, бальні танці, сучасний танець, контемп, степ.

У кожній програмі є положення, де зазначені критерії виступів, жанри, зазначені номінації та вимоги до конкурсного виступу.

Зважаючи на регламент, існують наступні вікові обмеження для участі у фестивалі:

 • Малята – до 6 рочків
 • Дитяча номінація – від 6 до 12 років
 • Юнацька номінація – від 13 до 26 років
 • Змішана група – від 6 до 18 років

Ціль кожного міжнародного дитячого, молодіжного, юнацького мистецького фестивалю-конкурсу  – організація відкритого простору для розвитку міжнародних контактів в музичній творчості, для досягнення дружніх відносин між колективами з різних країн Європи.
Окрім грошових призів учасники фестивалю отримують неабиякий досвід. Усі колективи та солістів оцінюють провідні музичні та хореографічні діячі культури.

Ми організовуємо поїздки на міжнародний творчий фестиваль-конкурс:

З відпочинком на морі – Болгарія, Туреччина, Єгипет, Хорватія, Чорногорія, Італія, Албанія, Греція, Іспанія.
в Європі – Франція, Чехія, Німеччина, Сербія, Македонія, Польща, Угорщина, Словаччина

З авіаперельотом – Турція, Єгипет, Париж, Прага, Мілан, Грузія

В ціну кожного творчого фестивалю-конкурсу включено проїзд комфортабельним автобусом єврокласу чи переліт, проживання у готелях 3-4*, харчування, організаційний внесок, страхування медичне та від нещасного випадку, супровід керівником групи, безкоштовне місце для керівника кожного колективу, фотосесії протягом поїздки та під час виступу.

Для того, щоб прийняти участь у міжнародному фестивалі, – потрібно лише заповнити заявку, яку надішле Вам наш менеджер. З Собою у поїздку на мистецький конкурс слід брати реквізити колективу (прапор, банери), флешку та диски з музичним супроводом. Іншу апаратуру брати не потрібно, усім забезпечує організатор колективу. Перед  початком фестивалю відведений час для кожного учасника для репетиції на головній сцені, де будуть відбуватись усі творчі виступи.

Також з дітьми можуть їхати на Міжнародний творчий фестиваль-конкурс батьки, бабусі та дідусі,  – це буде чудовою підтримкою на закордонному фестивалі для Ваших дітей. Усі глядачі можуть бути присутні як під час відбірного етапу фестивалю, так і під час гала-концерту та нагородження. В кожній поїздці на фестиваль-конкурс Ви відчуєте турботу від наших професійних керівників груп та водіїв, адже це один з основних напрямків нашої діяльності, з нами уже з 2017 по 2021 рік їздили танцювальні колективи, хори, музичні школи у різні країни Європи з більшості обласних центрів та міст України.

Найпопулярніші фестивалі відбувались у Празі (Чехія), Мілані (Італія), Парижі (Франція), Будві (Чорногорія), Ханіоті (Греція), Сонячному Березі та Варні (Болгарія), озері Балатон (Угорщина), Відні (Австрія), Будапешті (Угорщина), Єгипті, Туреччині, Стамбулі (Туреччина). Календар міжнародних фестивалів-конкурсів 2021 постійно оновлюється та доповнюється, адже ситуація з коронавірусом covid-19 змушує нас підлаштовуватись і вибирати безпечні країни. Діти повинні розвивати свої вміння, удосконалювати їх та постійно брати участь у конкурсах, змаганнях на фестивалях творчості.

З моменту настання карантину великої популярності набрали серед конкурсантів дистанційні фестивалі. Для художників та митців це дуже хороша можливість проявити себе. Проте, вважаємо, що такі жанри як хореографія, художня гімнастика, вокал та інші потребують очної форми проведення конкурсу.

Запрошуються:  солісти, малі форми,  колективи/камерні формації, хори, оркестри, ансамблі та колективи

Основні жанри:

ХОРЕОГРАФІЯ (танці)

 • «Народний танець» 
 • «Класичний танець»
 • «Сучасний танець»:
 • street dance (хіп-хоп, диско, брейк-денс, джаз-фанк, крамп та інші);
 • джаз танець (фольк-джаз-танець, афро-джаз-танець, бродвей-джаз-танець, лірикал-джаз-танець, джаз-модерн танець та ін.);
 • модерн танець, контемпорарі (contemporary dance), контактна імпровізація (contacts improvisation) та ін.
 • «Бально-спортивний танець» 
 • «Естрадний танець» 
 • «Вокально-хореографічні колективи» 
 • Інші хореографічні форми:
 • Шоу програми
 • Шоу-bellydance
 • Східні танці

ВОКАЛ (солісти, малі форми, ансамблі, хори) Всі твори виконуються a capella, під “мінусову” фонограму або “живий” супровід. Дозволяється використання фонограм «бек-вокалу». Не допускається DOUBLE-вокал (інструментальне або голосове дублювання основної партії)         

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

 • Струнні  та щипкові інструменти
 • Духові інструменти
 • Народні інструменти
 • Оркестри та ансамблі 

ФОЛЬКЛЬОРНА ТВОРЧІСТЬ/ОБРЯДОВІ ТЕАТРИ 

ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО/ЛЯЛЬКОВІ ТЕАТРИ   

ЧИТЦІ/АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ  

ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО/естрадно-спортивне мистецтво  

ТЕАТРИ МОД / Показ мод  

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Кожен учасник/колектив подає Заявку на участь у фестивалі у вказаний термін. При поданні заявки пізніше зазначеного терміну – рішення приймається організатором.

Будемо раді з Вами займатись розвитком та удосконаленням Ваших дітей, вихованців, колективів, солістів та ансамблів. До зустрічі на міжнародних творчих фестивалях з TAStour.

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь